Nový způsob dopravy – POŠTOMAT

7.10.2015

Nově si své objednané zboží můžete vyzvednout ve dne i v noci na 100 místech po celém Česku. Přidali jsme možnost dopravy pomocí takzvaného poštomatu. Služba stojí 49 Kč, při nákupu nad 499 Kč je zdarma. 

Výběr možný ve dne i v noci

Je pro vás Brno, Praha či Plzeň, kde máme výdejní místa, daleko? Nestíháte chodit na poštu? Máte problém sladit svůj nabitý program s dopravcem přepravní společnosti PPL? Nechce se vám čekat na kurýra? U nás nově můžete využít službu POŠTOMAT. Jedná se o budku s uzamčenými schránkami, kam si zboží můžete nechat poslat. Schránka se otevře po zadání bezpečnostního kódu, který vám služba poštomat pošle. Balík si lze vyzvednout kdykoliv, v pracovní dny, o víkendu i ve svátek. A hlavně neplatí žádné otevírací hodiny. Klidně můžete přijít ve dvě ráno. 
Dopravu na poštomat si zvolíte v nákupním košíku. Vyberete si jedno z míst na mapě. Je nutné také zvolit, jestli budete platit dopředu převodem na účet nebo kartou u schránky poštomatu. 

Poštomat

100 poštomatů

Poštomatů je po celém Česku celkem 100, často jsou umístěny u nákupních center. Doručení do poštomatu trvá jeden pracovní den ode dne odeslání. Od momentu doručení čeká zásilka na vyzvednutí po dobu dalších 3 pracovních dnů. O doručení je zákazník informován SMS zprávou. Pokud zboží není do 3 pracovních dnů vyzvednuto, balík čeká ještě další 4 pracovní dny na nejbližším depu IN TIME. Teprve po uplynutí i této lhůty se zásilka vrátí zpět odesílateli.

K vyzvednutí balíku není nutné se prokázat dokladem, stačí znát bezpečnostní kód. Balík tak může vyzvednout i někdo jiný než adresát. Je zaručena bezpečnost. Každý poštomat je hlídán minimálně třemi kamerami.