Rádi vám pomůžeme +420 511 119 639 (8:00 - 15:00) / info@e-pribory.cz
0Košík
Způsoby doručení
Česká pošta99 Kč
PPL99 Kč
Osobní odběr (Brno, Plzeň, Praha)Zdarma
Doprava zdarma od 1199 Kč

Sada stříbrná rybí příbory Barock 12 dílů - Berndorf Sandrik

   Stříbrný příbor ryzosti 925/1000. Luxusní zboží pro znalce kvality stolování, s certifikátem kvality. Také vhodný jako investice do rodinného stříbra. Barock uchvátí svým hravým, elegantním designem z jemných ozdob. Zobrazit více 
   Dotazy nám napište nebo volejte 511 119 639 v pracovní dny od 8 do 16:30 hodin.
   Osobní odběr v partnerských prodejnách zdarma
   Brno, Opavská 8b
   Po – Pá: 8:00 – 15:00 / + 420 511 119 639
   Ihned
   Složení sady: 6 x vidlička na ryby, 6 x nůž na ryby.

   Příbory jsou vyráběny ze stříbra ryzosti 925/1000, kde ryzost znamená poměrný hmotnostní obsah drahého kovu ve slitině vyjádřený v tisícinách. Příbory jsou puncovány Puncovním úřadem SR ve smyslu platného zákona o puncovnictví a zkoušení drahých kovů 94/2013 CFU a příslušné vyhlášky 119/2013 CFU.

   Antibakteriální účinky - věděli jste, že stříbro je nejen krásné, ale i zdraví prospěšné? Ve vlhkém prostředí zabíjí nebezpečné bakterie a tím chrání vaše zdraví.

   Investiční hodnota - není žádným tajemstvím, že investice do stříbra je z dlouhodobého hlediska velmi výhodná. Tento drahý kov si nyní udržuje stabilní a podle historických ukazatelů spíše progresivní hodnotu. Stříbrný příbor má navíc vysokou užitnou hodnotu.

   Rodinné dědictví / tradice - z vlastních zkušeností víme, že naši zákazníci investují do stříbrných příborů s vizí hodnotného dědictví pro další generace v rodině. Setkáváme se i s požadavkem opravy stříbrných příborů, které mají původ na počátku 20. století.

   Nadčasový design - stříbrné příbory jsou součástí stolování již několik století, a přesto se jejich design nemění. Nepodléhají módním trendům, jsou nadčasové a věčně stylové. Vytvářejí velkolepou atmosféru na běžném i svátečním stole a dávají vám pocit královského stolování.

   Vysokohodnotný dar - všichni máme rádi hodnotné a kvalitní dary, které v nás i po letech vyvolávají příjemné vzpomínky. Mnoho zákazníků má pocit, že stříbrný příbor je příliš drahý. U nás si můžete zakoupit jednotlivé díly i zvlášť. Vždyť kdo by se nepotěšil krásnou a designovou stříbrnou lžičkou na kávu?

   Čištění / údržba - většina zákazníků má obavu z čištění stříbrných příborů. Pokud je však budete používat každý den, zůstanou krásně čisté. Při pravidelném používání stříbrných příborů totiž nedochází k oxidaci povrchu a nemusíte je zdlouhavě čistit. Pokud se náhodou stane, že vám příbory zoxidují, použijte speciální pastu na leštění. Při koupi 24-dílné nebo větší soupravy ji od nás dostanete zdarma.

   Výrobce: Berndorf - Sandrik SK

    Sada stříbrná rybí příbory Barock 12 dílů - Berndorf Sandrik

    Hodnocení

    Ohodnoťte produkt:
    Celkové hodnocení
    0 %
    Nikdo zatím produkt nehodnotil

    Kategorie produktu

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.