BAROCK 24 dílů stříbrné příbory

Cena
129 900 Kč

Výrobce
Berndorf Sandrik

Kód produktu
133600

NA OBJEDNÁVKU do cca 21 dní - Dostupnost cca 21 dní (pro více informací nás prosím kontaktujte na info@panvicky.cz)

Stříbrný příbor ryzosti 925/1000. Luxusní zboží pro znalce kvality stolování, s certifikátem kvality. Také vhodný jako investice do rodinného stříbra. Barock uchvátí svým hravým, elegantním designem z jemných ozdob. Více

Stříbrná souprava příborů 24 dílná obsahuje: 6 x lžíce stolní (203mm), 6 x vidlička stolní (207mm), 6 x nůž stolní (238mm), 6 x lžička na kávu (145mm).

Příbory jsou vyráběny ze stříbra ryzosti 925/1000, kde ryzost znamená poměrný hmotnostní obsah drahého kovu ve slitině vyjádřený v tisícinách. Příbory jsou puncovány Puncovním úřadem SR ve smyslu platného zákona o puncovnictví a zkoušení drahých kovů 94/2013 CFU a příslušné vyhlášky 119/2013 CFU. Prodej stříbrných příborů je zaregistrován u Puncovního úřadu ČR pod reg. číslem 15510.

Antibakteriální účinky - věděli jste, že stříbro je nejen krásné, ale i zdraví prospěšné? Ve vlhkém prostředí zabíjí nebezpečné bakterie a tím chrání vaše zdraví.

Investiční hodnota - není žádným tajemstvím, že investice do stříbra je z dlouhodobého hlediska velmi výhodná. Tento drahý kov si nyní udržuje stabilní a podle historických ukazatelů spíše progresivní hodnotu. Stříbrný příbor má navíc vysokou užitnou hodnotu.

Rodinné dědictví / tradice - z vlastních zkušeností víme, že naši zákazníci investují do stříbrných příborů s vizí hodnotného dědictví pro další generace v rodině. Setkáváme se i s požadavkem opravy stříbrných příborů, které mají původ na počátku 20. století.

Nadčasový design - stříbrné příbory jsou součástí stolování již několik století, a přesto se jejich design nemění. Nepodléhají módním trendům, jsou nadčasové a věčně stylové. Vytvářejí velkolepou atmosféru na běžném i svátečním stole a dávají vám pocit královského stolování.

Vysokohodnotný dar - všichni máme rádi hodnotné a kvalitní dary, které v nás i po letech vyvolávají příjemné vzpomínky. Mnoho zákazníků má pocit, že stříbrný příbor je příliš drahý. U nás si můžete zakoupit jednotlivé díly i zvlášť. Vždyť kdo by se nepotěšil krásnou a designovou stříbrnou lžičkou na kávu?

Čištění / údržba - většina zákazníků má obavu z čištění stříbrných příborů. Pokud je však budete používat každý den, zůstanou krásně čisté. Při pravidelném používání stříbrných příborů totiž nedochází k oxidaci povrchu a nemusíte je zdlouhavě čistit. Pokud se náhodou stane, že vám příbory zoxidují, použijte speciální pastu na leštění. Při koupi 24-dílné nebo větší soupravy ji od nás dostanete zdarma.

Výrobce: Berndorf - Sandrik SK