Sady příborů v desítkách různých provedeních

11.2.2015

Sháníte praktický svatební dárek? Pořizujete výbavu pro dceru či vnučku? Podívejte se na naše sady příborů. Výběr je velmi široký, navíc některé soupravy jsou nyní za akční ceny. 

Sady o různých počtech a vzhledu

Jak už bylo zmíněno v nadpisu, v našem e-shopu jsme pro vás připravili více než 100 typů různých druhů příborových sad. Abyste se v nabídce snadněji orientovali, rozdělili jsme je podle několika kritérií a do e-shopu přidali záložky a filtry, abyste si mohli výběr zúžit podle vašich hledisek. 

Složení setu

Samozřejmě jedním z nejdůležitějším kritériem při výběru souprav kuchyňských příborů je jejich složení. Nejvíce žádané jsou klasické sady jídelních příborů, které obsahují lžičky, vidličky, nože, malé lžičky a případně ještě vybavení k servírování. V naší nabídce jsou i samostatné sady kávových lžiček, moučníkových vidliček či mokka lžiček. Samostatnou skupinu pak tvoří speciální vybavení určené jen na určité pokrmy – sady rybích příborů – či činnosti – servírovací příbory.

Počet kusů

Jestliže pořizujete vybavení pro běžné užívání, osloví vás nejpíše sady příborů o 24 ks a o 30 dílech, které jsou určeny pro šest lidí. Samozřejmě čas od času se pořádá i větší rodinná či přátelská sešlost, takže "ke slovu" přijde větší sada příborů o 72 dílech. Ta zahrnuje nejen běžné příbory pro 12 osob, ale i vybavení pro servírování.

Modelová řada

Jestliže už vlastníte nějaké příbory Berndorf Sandrik, pak určitě víte, že jsou vyráběny v různých modelových řadách, přičemž každá se liší nejen tvarem ale i povrchovou úpravou. Jednoduchý vzhled v leštěné úpravě charakterizuje například sadu Alpha. Pokud dáváte přednost broušení pak velmi oblíbená je kolekce Ariana. Méně obvyklou pískovanou úpravu má zase modelová řada Tanád. Pro milovníky luxusu je určena sada Carina, která je zlacená.
Ať už si vyberete jakoukoliv povrchovou úpravu, vždy si můžete být jisti, že se jedná o kvalitní nerezové příbory, které vaše stolování budou zdobit roky.