Ty neoblíbenější produkty roku 2015 stále v prodeji

26.1.2016

Přemýšlíte, jaké zboží u nás nakoupit pro sebe či vaše blízké? Inspirujte se položkami, které byly u zákazníků největšími favority v minulém roce.

Lákavé sady příborů i jednotlivé kusy

Zákazníci si v minulém roce velmi oblíbili sadu příborů 24 kusů Carina leštěná. Tento příborový set je vyroben z nerezové oceli a zaujme vás svým jemným vzorkem ve tvaru vlnky na rukojeti. Tyto jídelní příbory jsou k dispozici v kompletní sadě a jejich cena je velmi výhodná v poměru k početnosti soupravy.
 
Dalším oblíbeným zbožím je sada nerez příborů Hotel 64 dílů v leštěném provedení. Tento unikátní komplet obsahuje vše pro důležité a ještě něco navíc – nalézt zde můžete kromě základního příboru i dezertní a kávové vidličky, lopatku na dort, salátovou lžíci a vidličku a naběračku. Kromě kompletních sad příborů se rovněž kupovalo steakové nože a vidličky jednokusové příbory Hotel. Vše je vyrobeno z nerezu, tedy z odolného materiálu, který je vhodný pro každodenní umývání v myčce
Sada příborů
 

Vysoké hodnocení na Heuréce

O kvalitě našich produktů svědčí i pozitivní recenze zákazníků na známém nákupním porovnávači cen Heureka.cz. Aktuálně máme vysoké hodnocení 95 %. Doufáme, že zachováte přízeň našim kvalitním a levným příborům i v roce 2016.