Přidali jsme pojmenování příborových kolekcí

5.7.2015

Náš sortiment zahrnuje desítky příborových sad. Abyste se v široké nabídce dobře orientovali, sady si můžete filtrovat nejen podle počtu kusů průborů ale také podle modelové řady, do které patří. Nově je každá kolekce detailně popsána. 

Díky svému jednoduchému designu a příznivé ceně jsou mezi zákazníky oblíbeny nerezové příbory CARINA. K dispozici jsou v sadě po 24, 30 nebo 72 kusech. Povrchová úprava je leštěná, nebo zlacená. Pokud již základní vybavení, tedy lžíce, nože a vidličky, máte, ale sháníte příbory na moučníky, kávu či k servírování, CARINA je výbornou volbou. Stejně tak v této kolekce seženete příbor na ryby.  

Kvalitní nerez je použita i u dalších modelových řad. Netradiční jsou příbory Tanád – polovina je hladká, polovina leštěná. Sada příborů Royal, jak už podle svého názvu napovídá, byla navržena ve stylu anglického královského dvora. Příznivce hladkého designu a vyleštěných plošek zase zaujmou nerezové příbory Hotel, které jsou lákavé i svou cenou.

Zkátka řečeno, každá modelová řada má něco do sebe a vy se u nás můžete dočíst, co přesně ji charakterizuje. Nabídku všech kolekcí najdete v záložce sady příborů. V současné době máme některé modely za akční ceny.

Sada nerezových příborů Berndorf Sandrik