Dárek pro nejbližší nebo jen doplnění příborníku do 24 hodin

30.10.2014

Vánoce se pomalu blíží a mnozí začínají přemýšlet, co by udělalo jejich blízkým radost. Neutrácejte zbytečně peníze za nepotřebné věci a vsaďte na pěkný a praktický dárek, který užije každý – příbory. V nabídce máme různé sady. 

Nakupování bez čekání

E-shop www.e-pribory.cz prošel velkou změnou v designu a změnily se dodací podmínky na nejkratší možnou dobu. U naprosté většiny výrobků Berndorf Sandrik jsme schopni dodat objednávky přijaté do 14:00 hodin ihned následující pracovní den. A to nejen klasické jídelní sady příborů, ale i kávové sady, dezertní sady a další doplňky, které koupíte jen u nás.


Můžete pořídit klasické jídelní příbory v sadách od 24 do 72 dílů k Vánocům, svatbě nebo narozeninám. Sady kávových lžiček nebo moučníkových příborů pak slouží jako drobná pozornost nebo menší vánoční dárek pro vzdálenější příbuzné. 

Hodně často dostáváme dotazy a fotografie příborů Berndorf Sandrik, které jste našli po předcích a rádi byste je zkompletovali. V naprosté většině jsme zatím našli řešení. Neváhejte nás kontaktovat