Nový design e-shopu e-pribory.cz

30.9.2014

Aby se vám u nás co nejlépe nakupovalo, rozhodli jsme se obléknout náš internetový obchod do nového hávu. Co konkrétně jsme pro vás připravili? 

1. Jednoduché členění

Celá struktura e-shopu byla namyšlena tak, aby byla co nejvíce intuitivní. Na úvodní stránce se v horní liště dočtete informace o společnosti, konktakty, dopravní a platební podmínky a také se můžete přihlásit a registrovat. V prostřední části je umístěn slider s akčními nabídkami. Nyní nabízíme za bezkonkureční cenu 1 755 Kč šest kvalitních kuchyňských nožů, ke kterým navíc dostanete praktický dřevěný špalek, v němž se vám nože nebudou tupit. Velmi lákavá je nyní také nabídka 24dílné sady leštěných příborů od prověřené značky Berndorf Sandrik. Ideální dárek pro novomanžele jsme zlevnili o 32 %.  
Dále na úvodní stránce najdete jednotlivé typy produktů, přičemž příbory jsme ještě detailněji rozčlenili, například na klasické jídelní příbory, steakové příbory či dětské příbory. Můžete také použít filtrování, kdy si zvolíte počet kusů v sadě a modelovou řadu.

2. Výhodné dopravní podmínky

Nastavili jsme velmi výhodné dopravní podmínky. Již při objednávce nad 2 000 Kč vám nebude účtováno balné ani dopravné. Jinak je cena za doručení 99 Kč s DPH. Spolupracujeme s přepravní službou PPL. Zboží skladem dostanete již druhý den po odeslání. 
Můžete také využít osobních odběrů v Brně, Praze a Plzni. 

3. Kvalitní produkty

Všechno naše zboží pochází od kvalitních evropských výrobců. Hlavní sortiment – jídelní příbory a kuchyňské nože –dovážíme od rakousko-slovenské firmy Berndorf Sandrik. Dále prodáváme českou keramiku Krumvířpekáče z varného skla od české firmy Kavalierglass a.s. a pak máme několik dodavatelů z Itálie: nádobí Ballarini, strojky na těstoviny Imperia a tlakové hrnce (papiňáky) Barazzoni.  

4. Moderní design

Nový vzhled našeho-eshopu ctí moderní design. Hojně je použita decentní bílá a černá barva. Obrázky jsou dostatečně velké a v detailu produkty je uveden použitý materiál, výrobce, popis a doba dodání.