Nerezové příbory Berndorf: výborný poměr kvality a ceny

19.8.2015

Nabídka jídelních příborů je dnes široká. U značky Berndorf Sandrik si ale můžete být jisti použitím prvotřídní nerezavějící oceli a do detailu provedeným zpracováním.  

Nerezové příbory Berndorf SandrikŽádné rezavění

Jídelní příbory člověk používá každý den, a tak je výhodnější pořídit si rovnou kvalitní nerezové, které vydrží roky, než nějaké levnější, jež se kvůli rezavění nebo nepevnosti materiálu budou muset nahradit zase novými. Zkrátka na některých věcech se nevyplatí šetřit a u nerez příborů tato poučka také platí. 

Kromě nerezavění jsou příbory díky použití nerezu pevné, odolné, dlouho vydrží, neragují se solemi a kyselinami a také mají krásný lesklý vzhled. Navíc lze pracovat s povrchovou úpravou, příbory mohou být leštěné, pískované nebo broušené. 

Již několik let dodáváme výrobky od slovenko-rakouské firmy Berndorf Sandrik a tato spolupráce stále trvá, protože víme, že tak můžeme prodávat příbory z korozivzdorné nerezové oceli, které charakterizuje výborný poměr kvality a ceny. Nemusíte se bát, že by vám lžíce, vidličky či nože začaly po pár měsících rezavět, ale na druhou stranu nebudete muset utratit desetitisíce korun. 


2 typy nerezí

Sady příborů o 24 ks určených pro 6 osob se dají pořídit za méně než 1 000 korun. Stejně tak nákup dětských příborů není nijak finančně náročný. Sada 4 ks přijde na 188 korun. Příbory mají na držadle vyryt obrázek a jsou zaoblené, a tak nedráždí citlivé dětské dásně.  
Nerezové příbory jsou vzhledem k materiálovému složení dvojího typu. Chromové, označované jako 18/0, tvoří slitina železa s uhlíkem a 18 % chromu. Chromniklové, zkráceně 18/10, mají navíc ještě 10 % niklu, který zvyšuje pevnost. 


Snadné umývání v myčce

Nerezové příbory Berndorf můžete bez starostí umývat v myčce. Pokud ale víte, že myčku budete pouštět až třeba následující den, je lepší příbory opláchnout. Smyje se tak agresivní sůl a kyseliny a příbory budou delší dobu lesklé. Stejně tak je pak po umytí v myčce vhodnější ihned otřít zbytky vody. 

Díky tomu, že jsme největším distributorem těchto nerez příborů, poskytujeme vám výhodné ceny. Příbory jsou k dispozici v sadách i samostatně. Většinu máme skladem a jsme schopni dodání již do 24 hodin.