Nabízíme čtyři povrchové úpravy

30.9.2015

Nerezové příbory Berndorf Sandrik můžete zakoupit se čtyřmi různými povrchovými úpravami. 

Nejběžnější jsou leštěné příbory

Jak už jste se mohli dočíst v našich článcích nebo v detailu u jednotlivých produktů, všechny jídelní příbory Berndorf Sandrik jsou vyrobeny z korozivzdorné oceli, buď ve složení nerez 18/10, nebo 18/0. Výjimkou jsou samozřejmě luxusní stříbrné příbory. 

I když základní materiál je pro nerez příbory stejný a stejně tak je shodné, že rukojetě jsou kovové a ne dřevěné či plastové (je tak dosaženo maximální hygieny), jednotlivé modely se odlišují tvarem a povrchovou úpravou. Nejjednodušeji lze rozlišit příbory zakulacené, například modelové řady Carina a Rokoko, a rovné, úzké, které charakterizují příborové sady Tanád a Chicago.

Povrchové úpravy, jak již bylo v úvodu zmíněno, jsou čtyři. Nejčastěji se setkáte s leštěnými příbory, které bývají při použití jednoduchého tvaru nejlevnější. Broušené a pískované provedení je o něco dražší, ale samozřejmě se tím dosáhne zase zajímavějšího designu. Nejdražší variantou jsou pozlacené příbory. Ty, aby si dlouho zachovaly svůj exkluzivní vzhled, doporučujeme mýt ručně a ukládat do odděleného boxu. 

Ukázku jednotlivých povrchů u příborů z nerezové oceli vidíte níže. Celou nabídku pak najdete v záložce klasické jídelní příbory