Drobné rady k nákupu pod stromeček

20.11.2014
Vážení zákazníci.

Vánoce se blíží a spousta z nás má na nákup dost času, než začne na poslední chvíli shánět "nějaký" vánoční dárek. U nás stačí objednat a do 24 hodin máte zboží doma, protože ho až na výjimky máme skladem.

Udělejte si chvilku čas a projděte si naši nabídku zboží, které obdarovaný často používá celý život. Nemusíte kupovat celou sadu v kufru, stačí vybrat základní složení jídelních příborů v provedení 24 dílů začínající už od 650 Kč. Kdykoli pak už dokoupíte například servírovací sadu, kávové lžičky nebo sadu rybích příborů
Uvidíte, že takovým vánočním dárkem potěšíte dceru, vnučku i mladé manžele. A samozřejmě o Vánocích se v první řadě nemusí zapomenout na děti, proto jako vhodný vánoční dárek pro děti u nás seženete dětské příbory.  

Náším malým tipem na vánoční dárek je sada Delta 24 dílů za akční cenu 1599,- Kč v dárkovém balení. Dalšími tipy k Vánocům pro muže i ženy jsou pak v našem e-shopu i prvotřídní nože na zpracování potravin, nádobí na jeho přípravu a další vychytávky pro vaše vaření. Přejeme vám pěknou předvánoční dobu.