Bezplatné vyzvednutí v Praze, Brně a Plzni

22.7.2015

Najdete u nás nejen kvalitní zboží, ale také bezproblémový servis. Jednoduše a zdarma si sady příborů můžete vyzvednout v Praze, Brně a Plzni. 

Odběr zdarma při nákupu příborových sad na e-pribory.czRychlé doručení a doprava zdarma

V současné době rozšíření e-shopů je nabídka jídelních příborů skutečně velká. My si to samozřejmě uvědomuje, a tak kromě toho, že prodáváme opravdu kvalitní nerezové příbory od značky Berndorf Sandrik, klademe důraz i na servis prodeje. Většinu zboží máme skladem (dodání je možné již do 24 hodin) a nabízíme 4 výdejní místa s bezplatným dovozem. Konkrétně v Praze v Dejvicích v Železářství Na Podbabské na ulici Jugoslávských partyzánů 18 a také ve STYL Pro CZ s.r.o. na ulici Poděbradská 186/56. V Brně máme vzorkovou prodejnu na ulici Opavská 8b. V Plzni lze objednané příborové sady zdarma vyzvednout v Potřebách pro domácnost Mašková na Bezručově 18. 

Samozřejmě bezplatnou dopravu můžete využít i na jiné zboží než kuchyňské příbory, jedinou podmínkou je nákup nad 499 Kč. Pokud bydlíte mimo Prahu, Brno nebo Plzeň, můžete využít službu Poštomat. Při nákupu nad 499 Kč opět nebudete za dopravné platit a zboží si budete moci vyzvednout na jednom ze 100 míst po celém Česku. Poštomaty vydávají zboží nonstop, tedy i v noci.