Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Doprava a platba

Způsoby platby a dodání zboží
 • Na dobírku - Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL, jejíž řidič Vám balíček se zbožím předá do vlastních rukou následující pracovní den po odeslání, v době mezi 8:00 až 17:00 hod. Obvykle však do 15.00 hod. Rozvoz je možný i v sobotu v době mezi 8:00 až 16:00 hod. Přesná hodina však stanovit nelze. Jedná se o kvalitního a spolehlivého dopravce s možností sledovat cestu zásilky. Cena za doručení je 99 Kč s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtováno při objednávce zboží nad 899 Kč s DPH. Stejné podmínky platí pro službu Česká pošta – balík na poštu a Česká pošta – balík do ruky. 
 • Platební kartou řidiči PPL - ihned po obdržení objednávky posíláme zboží přepravní službou PPL, jejíž řidič Vám doveze zboží zpravidla následující pracovní den. Platbu provedete platbou na jeho terminálu. Cena za doručení je 99 Kč s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtováno při objednávce zboží nad 899 Kč s DPH. Je možné platit online kartou (GoPay) a využít službu Česká pošta – balík na poštu, nebo Česká pošta – balík do ruky. 
 • Bankovním převodem - proforma (zálohová) faktura - Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte proforma fakturu a variabilní symbol platby, který Vás bude následně identifikovat. Částku prosím převeďte na náš účet číslo 35-4791400227/0100 vedený u Komerční banky. Po přijetí platby Vás budeme obratem kontaktovat kvůli dohodě o předání zboží. Je možné využít službu PPL, Česká pošta – balík na poštu a Česká pošta – balík do ruky. Doprava je 99,- Kč při objednávce do 899 Kč. Nad 899 Kč je doprava zdarma. 
 • Osobní odběr v Brně - Zboží si můžete vyzvednout v naší vzorkové prodejně v Brně na Opavské ulici. Na prodejně akceptujeme platební karty. DOPRAVNÉ VŽDY ZDARMA.

Při objednávce nad 99,- Kč si můžete zvolit osobní odběr v Praze 6, Praze 9 a v Plzni
Z technických důvodů je během zavádění EET možná pouze PLATBA PŘEVODEM

 • Osobní odběr v Praze 9 - Zboží si můžete vyzvednout v prodejně CS COMPANY s.r.o., Poděbradská 186/56, areál TESLA, 198 00 Praha 9, po-pá 9-17, telefon: 722 817 777. Bližší informace Vám poskytneme e-mailem nebo telefonicky po uzavření objednávky. Platba je možná kvůli zavádění EET pouze platbou předem. DOPRAVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 499,- KČ.
 • Osobní odběr v Praze 6 - Zboží si můžete vyzvednout v prodejně Železářství na Podbabské, Jugoslávských partyzánů 635/18, 160 00 Praha 6, po-pá 8.30-18, telefon: 233 341 301. Bližší informace Vám poskytneme e-mailem nebo telefonicky po uzavření objednávky. Platba je možná kvůli zavádění EET pouze platbou předem. DOPRAVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 499,- KČ.
 • Osobní odběr v Plzni - Zboží si můžete vyzvednout a v Potřebách pro domácnost Mašková, Bezručova 18, 301 00 Plzeň. Bližší informace Vám poskytneme e-mailem nebo telefonicky po uzavření objednávky. Platba je možná kvůli zavádění EET pouze platbou předem DOPRAVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 499,- KČ.

Zásilkovna.cz - volitelná u objednávek nad 99,- Kč
 • Zásilkovna.cz - U objednávek nad 99,- Kč můžete zvolit i dodání přes zasilkovna.cz. Nízké ceny, kvalitní služby a možnost podání na 915 výdejních a podacích místech za 69,- Kč. Zásilky nad 999,- Kč posíláme zdarma.
Doprava na Slovensko - viz www.panvice.sk
 
Platební podmínky
 • bankovním převodem - složením peněžní částky nebo převodem peněz z vašeho účtu na účet 35-4791400227/0100 vedeném v Komerční bance. Všechny potřebné údaje pro platbu dostanete ihned po ukončení objednávce, zboží dodáme ihned po úhradě.
 • na dobírku – platba v hotovosti kurýrovi, který doručí zboží
 • hotově – hotovostní platby přijímáme v naší firemní prodejně v Brně
 • platba kartou – ve firemní prodejně v Brně přijímáme karty Maestro, Visa, EC/MC, JCB, Diners


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz