Doprava a platba

Způsoby platby a dodání zboží
  • Na dobírku - Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL, jejíž řidič Vám balíček se zbožím předá do vlastních rukou následující pracovní den po odeslání, v době mezi 8:00 až 17:00 hod. Obvykle však do 15.00 hod. Rozvoz je možný i v sobotu v době mezi 8:00 až 16:00 hod. Přesná hodina však stanovit nelze. Jedná se o kvalitního a spolehlivého dopravce s možností sledovat cestu zásilky. Cena za doručení je 99 Kč s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtováno při objednávce zboží nad 899 Kč s DPH. Stejné podmínky platí pro službu Česká pošta – balík na poštu a Česká pošta – balík do ruky.  Platba dobírkou 39 Kč.
  • Platební kartou řidiči PPL - ihned po obdržení objednávky posíláme zboží přepravní službou PPL, jejíž řidič Vám doveze zboží zpravidla následující pracovní den. Platbu provedete platbou na jeho terminálu. Cena za doručení je 99 Kč s DPH. Dopravné a balné Vám nebude účtováno při objednávce zboží nad 899 Kč s DPH. Je možné platit online kartou (GoPay) a využít službu Česká pošta – balík na poštu, nebo Česká pošta – balík do ruky.  Platba dobírkou 39 Kč.
  • Bankovním převodem - proforma (zálohová) faktura - Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte proforma fakturu a variabilní symbol platby, který Vás bude následně identifikovat. Částku prosím převeďte na náš účet číslo 35-4791400227/0100 vedený u Komerční banky. Po přijetí platby Vás budeme obratem kontaktovat kvůli dohodě o předání zboží. Je možné využít službu PPL, Česká pošta – balík na poštu a Česká pošta – balík do ruky. Doprava je 99,- Kč při objednávce do 899 Kč. Nad 899 Kč je doprava zdarma. 
  • Osobní odběr v Brně - Zboží si můžete vyzvednout v naší vzorkové prodejně v Brně na Opavské ulici. Na prodejně akceptujeme platební karty. DOPRAVNÉ VŽDY ZDARMA.

Zásilkovna.cz - volitelná u objednávek nad 99,- Kč
  • Zásilkovna.cz - U objednávek nad 99,- Kč můžete zvolit i dodání přes zasilkovna.cz. Nízké ceny, kvalitní služby a možnost podání na 915 výdejních a podacích místech za 69,- Kč. Zásilky nad 999,- Kč posíláme zdarma. Platba dobírkou 39 Kč.
Doprava na Slovensko - viz www.panvice.sk
 
Platební podmínky
  • bankovním převodem - složením peněžní částky nebo převodem peněz z vašeho účtu na účet 35-4791400227/0100 vedeném v Komerční bance. Všechny potřebné údaje pro platbu dostanete ihned po ukončení objednávce, zboží dodáme ihned po úhradě.
  • na dobírku – platba v hotovosti kurýrovi, který doručí zboží. Platba dobírkou 39 Kč.
  • hotově – hotovostní platby přijímáme v naší firemní prodejně v Brně
  • platba kartou – ve firemní prodejně v Brně přijímáme karty Maestro, Visa, EC/MC, JCB, Diners