Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Blog o stolování
Rádi vaříte? Zajímá vás, jak mají být správně poskládány příbory nebo jak se elegantně vypořádat s jedením špaget? Chcete se umět orientovat v etiketě stolování? Přečtěte si náš blog. Rychle a přehledně se dozvíte vše podstatné a s grácií zvládnete rodinnou oslavu i honosný raut na plese. 
Slavnostní prostření stolu Slavnostní prostření stolu
Slavíte narozeniny, Vánoce či Nový rok a chystáte nejen opulentní jídlo ale i slavnostní prostření stolu a najednou váháte, kde má který příbor ležet? Poradíme vám krok po kroku.
Správné držení příboru Správné držení příboru
Víte, jak se má správně držet lžíce, vidlička a nůž? Nebo kam uložit ubrousek? Odpovědi hledejte v tomto článku.
Údržba a leštění stříbrných příborů Údržba a leštění stříbrných příborů
Přinášíme tipy na výběr, údržbu a leštění stříbrných příborů. Víte, že právě stříbro je nejzdravějším materiálem pro jídelní příbory?
Jak používat rybí příbory? Jak používat rybí příbory?
Proč je speciální příbory na ryby? A jak se s ním správně podle etikety zachází?
Tipy na prostření svatební tabule Tipy na prostření svatební tabule
Svatba by měla být jeden z nejkrásnějších dnů v životě, a tak by i prostření svatební tabule mělo být jedinečné. Podívejte se na naše tipy na výzdobu tabule v elegantním i přírodním stylu.
Jak správně jíst špagety? Jak správně jíst špagety?
Klasický pokrm Italů – těstoviny – má stále větší oblibu i u Čechů. Ne všichni ale ví, jak třeba špagety nebo makaróny správně podle etikety konzumovat. Poradíme.
Jak správně jíst ovoce příborem? Jak správně jíst ovoce příborem?
Ač to zní pro mnohé divně, ano některé ovoce se má správně podle etikety konzumovat pomocí dezertního příboru. Chybět by na stole neměla ani miska na opláchnutí prstů.
Údržba nerezových příborů Údržba nerezových příborů
Dopřejte si krásně lesklé příbory bez nevzhledných map a zaschlých kapek. Stačí dodržet pár zásad a čas od času udělat větší očistu.
Jak správně jíst dezert? Jak správně jíst dezert?
Pokud stolujete v luxusnější restauraci, většinou po hlavním jídle následuje sladká tečka ve formě dezertu. Jak jej správně konzumovat podle pravidel etikety?
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz